V-Direct 72M20 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 72M20 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ   V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici

V-Direct 72M10 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 72M10 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ   V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici

V-Direct 72M5 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 72M5 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici Kodu:

V-Direct 48M10 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 48M10 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici Kodu:

V-Direct 48M5 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 48M5 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici Kodu:

V-Direct 24M10 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 24M10 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici Kodu:

V-Direct 24M5 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 24M5 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici Kodu:

V-Direct 24M2 BLDC Servo Sürücü

V-DIRECT 24M2 BLDC MOTOR SÜRÜCÜ   V-Direct servo sürücü ailesi, BLDC ve lineer motorlar için yüksek performanslı tork, hız ve pozisyon kontrol özelliklerini kolay kullanım arayüzü ile bir araya getirmektedir. Sinüsoidal ve Trapezoidal komutasyon yöntemlerini, esnek ve konfigüre edilebilir sensör girişleriyle birleştiren V-Direct sürücüleri, geniş bir uygulama alanı için kolay entegre edilebilir çözümler sağlamaktadır. Üretici